Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

One For All powraca

Ostatnio w trybie Jeden za Wszystkich mogliście zdmuchnąć przeciwników z powierzchni ziemi dzięki serii Ostatnich Iskier lub wbić ich w podłoże niczym śledzie namiotowe, przy pomocy Niepowstrzymanych Sił. Niektórym drużynom udało się nawet odkryć tajniki nieśmiertelności, przy dobrej synchronizacji Chronoskoków.

Jednak tym razem przedstawiamy – Jeden za Wszystkich: Lustrzane Odbicie! Przenieśliśmy rozgrywkę na Howling Abyss i zmieniliśmy zasady tak, by zawodnicy po obu stronach grali tą samą postacią. Wkrótce będziecie mieć szansę zagrać w pin-balla na Monsunach, zbijaka Mrocznymi Kulami albo w chowanego między grzybami Teemo.

W tej edycji Jednego za Wszystkich, wybór bohatera będzie podyktowany łączną ilością głosów w obu drużynach. Specjalny licznik śledzi przebieg nominacji – gdy jeden z bohaterów osiągnie większość głosów, zostanie wybrany do gry. Jeśli nie pojawi się zdecydowany zwycięzca, wybór zostanie dokonany na podstawie rozkładu ważonego ze wszystkich nominowanych bohaterów. Jeśli 4 osoby nominowały Amumu, 3 – Blitzcranka, a pozostała trójka graczy – innych bohaterów, jest 40% szansy, że zostanie wybrany Amumu, 30%, że będzie to Blitz i po 10% dla każdego z pozostałych postaci.

Po rozegraniu swojego pierwszego meczu na stałe odblokujecie ikonę Jednego za Wszystkich (zanim pojawi się na waszych kontach minie kilka dni). Dodatkowa funkcja, która pojawi się w trybie: Jeden za Wszystkich: Lustrzane Odbicie pozwoli kupić Dopalacz Walki dla całej drużyny podczas wyboru bohatera. Po jego zakupie (150 RP) tymczasowo będziecie mogli odblokować wszystkie skórki wybranego bohatera dla was samych i waszych sojuszników. Każdy członek waszej drużyny otrzyma również dopalacz 100 PZ na jedną grę!

Ten tryb gry stworzono na podstawie waszych opinii, więc dajcie nam znać, co o nim myślicie! Jeden za Wszystkich: Lustrzane Odbicie będzie aktywny od 29 maja do 8 czerwca, a nas znajdziecie na forach w poszukiwaniu waszych wspaniałych pomysłów!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.