Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

One For All: Mirror Mode dostępny na PBE

Dodatkowe tryby gry są funkcjonalnością, o którą prosiło wielu członków społeczności League of Legends. Podobnie jak i w innych przypadkach, także i teraz Riot zdecydował się wysłuchać próśb i wprowadzić kolejny świetny tryb – One For All: Mirror Mode.

Dla tych z Was, którzy nie mieli styczności z trybem One For All – od zwykłego trybu gry różnił się tym, że cała drużyna grała identycznym championem. Tryb ten przyniósł graczom wiele radości, a odzew społeczności był na tyle duży, że Riot postanowił wprowadzić go ponownie, jednakże z drobnymi modyfikacjami (o które zabiegali sami gracze).

One For All: Mirror Mode wszedł właśnie na serwery testowe PBE. Podczas ekranu wyboru championów każdy z graczy (uwzględniając obie drużyny) głosuje na jednego z championów. Jeśli jeden z championów dostanie ponad 50% głosów to 10 graczy będzie grało dokładnie tą postacią. Jednakże jeśli większość nie zostanie spełniona następuje losowanie championów na podstawie ilości głosów (każdy głos na danego bohatera to 10% szansy na jego wylosowanie). Wszystkie rozgrywki nowego trybu odbywać się będą na mapie Howling Abyss.

Dodatkową funkcjonalnością jest możliwość wykupienia Battle Boosta. Dzięki niemu na jedną rozgrywkę odblokowujesz dla siebie i swojej drużyny wszystkie skiny danej postaci. Dodatkowo rozgrywka przysporzy Ci (a także Twojej drużynie) dodatkowych IP – identycznie jak ma to miejsce w przypadku IP boostów.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.