Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Ogłoszono wzmocnienia koreańskiej drużyny

Jin Air Greenwings przygotowania do letniego splitu LCK zaczynają od wzbogacenia rosteru o 2 graczy. 9 maja,  Jin Air ogłosiło podpisanie kontraktu przez junglera Lee „KaKAO” Byung-kwon’a(który swoją drogą miał mały epizod w naszej, europejskiej lidze) oraz wspierającego – Park’a „Nove” Chan-ho.

KaKAO jest bardzo doświadczonym graczem,który już raz zdobył trofeum za wygranie koreańskiej ligi LCK jako gracz kt Rolster. Znany ze swojego silnego Lee Sin’a Byung-kwon po sukcesie w rodzimej lidze znalazł swoje miejsce w LPL a dokładniej w team IG, z którego trafił do europejskiej drużyny Misfits Gaming. Po 3 latach spędzonych poza granicami kraju, Lee będzie starał się o ponowienie sukcesu sprzed kilku lat.

Nova zajmie miejsce byłego już gracza Jin Air Kwon’a „Wraitha” Ji-min’a, który nie tak dawno ogłosił zakończenie kariery. Chodzą słuchy,że ta koreańska drużyna naprawdę mocno napracowała się aby go zakontraktować. Wykazał się niemałymi umiejętnościami grając dla drużyny APK Prince, która rywalizuje na zapleczu LPK – Challenger Korea. Czyżby nowy, młody talent?

 

Mam w sobie ducha rywalizacji;nie mogę się doczekać lania od koreańskich junglerów. Czekam aż w końcu będę mógł zagrać scrimy przeciw drużynom z Korei.

Wielka ekscytacja ale czy też wielkie umiejętności po stronie KaKAO? Czy ten głód rywalizacji wpłynie na siłę Jin Air? Czy wspomniane wyżej wzmocnienia będą faktycznie wzmocnieniami i poprawią sytuację tej organizacji, która zajęła, myślę niezbyt satysfakcjonujące, 7 miejsce w wiosennym splicie? Czy młody Nova godnie zastąpi Wraitha i czy KaKAO będzie godnie reprezentował Jin Air u boku Eom “UmTi” Seong-hyeon’a? 

Obecny skład Jin Air prezentuje się następująco:

  • Kim “SoHwan” Jun-yeong
  • Eom “UmTi” Seong-hyeon
  • Lee „KaKAO” Byung-kwon
  • Lee “Grace” Chan-ju
  • Yoon “Justice” Seok-joon
  • Park “Teddy” Jin-seong
  • Park „Nove” Chan-ho
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.