Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

O All-Stars słów kilka

Znamy już coraz więcej szczegółów na temat All-Star, które rozegrane zostanie w Paryżu od 8 do 11 Maja. Po zakończeniu rozgrywek LCS w Europie i Ameryce poznaliśmy już wszystkie drużyny, które wezmą udział w turnieju zasadniczym, a drużynami tymi są:
FnaticsOAZ, Cyanide, xPeke, Rekkles, YellOwStaR
Cloud 9Balls, Meteos, Hai,Sneaky, LemonNation
SKT T1 KImpact, bengi, Faker, Piglet, Casper
OMGGogoing, pomelo, xiyang, san, Allen
Azubu Taipei AssasinsAchie, DinTer, Morning, bebe, Jay

Oczywiście zawodnicy z drużyn tego turnieju nie będą mogli wziąć udziału w All-Star Challange. Przypomnijmy na tę imprezę zawodników można było wybierać za pośrednictwem oficjalnej strony, a głosowanie zakończyło się wynikami:
10 Graczy z Ameryki z największą liczbą głosów
1) Bjergsen
2) Doublelift
3) Meteos
4) Wildturtle
5) Dyrus
6) Aphromoo
7) Xpecial
8) Balls
9) TheOddOne
10) Link

10 Graczy z Europy z największą liczbą głosów
1) Rekkles
2) xPeke
3) Diamond
4) Froggen
5) sOAZ
6) Darien
7) Alex Ich
8) YellOwStaR
9) Edward
10) Cyanide
Takie wyniki oznaczają, że z tych dwóch regionów na All-Star Challange zobaczymy Bjergsena, Doublelifta, Diamonda i Froggena. Zawodnicy ci dołączą do pozostałej szóstki graczy, którymi są:
Shy, MadLife, QTV, Archie, CaoMei i WeiXiao.

Jeśli zastanawiacie się czym, dokładnie będzie All-Star Challange, to na ten temat także zostało trochę powiedziane. Wiadomo, że turniej ten będzie się składał z 4 wyzwać z czego pierwszymi dwoma są Hexakill i U.R.F czyli tryby gry, które przez jakiś czas były dostępne na serwerze live. Także w związku z tymi wyzwaniami mamy (lub mieliśmy) możliwość głosowania. Jeśli chodzi o pierwszy z trybów wiadomo, że do wspomnianych już wcześniej zawodników dołączą Misaya i Toyz, a obecnie mamy możliwość głosowania tutaj na postać, która będzie użyta w trybie U.R.F.

RiotShantzilla podał informację, że na miejscu pod czas trwania imprezy będzie można wypożyczyć specjalne transmitery, które umożliwią słuchanie angielskiego komentarza (na miejscu komentarz będzie tylko w języku francuskim, co spotkało się z niezadowoleniem fanów)

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.