Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nyska Arena Gier 2014

Początek czerwca będzie niezwykły dla wszystkich graczy województwa opolskiego. Dokładnie 7-8 czerwca odbędzie się Nyska Arena Gier, czyli turniej gier komputerowych organizowany przez studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie. Emocje sięgną zenitu, a fantastyczna atmosfera porwie wszystkich uczestników zabawy. Będzie to świetna okazja nie tylko do sprawdzenia swoich umiejętności na wirtualnych arenach, ale także do poznania innych graczy z regionu! Pamiętajcie, że gry przede wszystkim łączą, a nie dzielą.

Niemniej Nyska Arena Gier to nie tylko zawody. Poza walką o wspaniałe nagrody przewidziano także takie atrakcje jak pokazy fireshow, prelekcje z interesującymi osobami, koncerty, konkursy z nagrodami dla publiczności czy strefę wolnego grania. Każdy kto zjawi się na evencie będzie zadowolony z rozmachu z jakim przygotowano całe przedsięwzięcie!

Koszt zapisów to:
50 zł od drużyny League of Legends
50 zł od drużyny Counter Strike
10 zł od gracza FIFA 14
W ramach wpisowego każdy uczestnik ma zagwarantowany darmowy nocleg na hali sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.
Łączna pula nagród rzeczowych wynosi prawie 8000 zł, co przy bardzo niskich wpisowych czyni cały turniej ewenementem w skali kraju!

Więcej informacji na: www.turniej.pwsz.nysa.pl

A tak wyglądało to rok temu:

To jak, widzimy się w Nysie?

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.