Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nyph i Ocelote opuszczają SK Gaming

Wraz z kończącym się 2013 oficjalnie wygasł kontrakt OcelotaSK Gaming. Carlos bardzo przyczynił się do rozpoznawalności marki SK na scenie Lola i przez długi czas był kapitanem drużyny. Kiedy w składzie zmienił go Jesiz, a sam Ocelote został subem wiadome było, że rozstaje się z organizacją, jednak oficjalne pożegnanie nastąpiło wczoraj.

Nieco niespodziewanie z drużyną żegna się kolejna ikona tego zespołu, czyli Nyph (który reprezentował SK przez 2,5 roku). Jego kontrakt również wygasał, aczkolwiek w jego wypadku odejście z SK i powiązania z innymi drużynami były jedynie spekulacjami.

Zgodnie z jego słowami motywacją do zmiany zespołu jest chęć zdominowania LCS a nie tylko walka o utrzymanie, jaką pewnie toczył by grając w SK. Prawdopodobnie chodziło również o kwestie finansowe, co nie zmienia faktu, że potencjał Alliance, (do którego dołączył Nyph) jeszcze bardziej się zwiększył. SK podobno ma już trzech kandydatów, którzy mogą wypełnić lukę po byłym supporcie.Wideo oświadczenie ex-supporta SK Gaming.(ang)

Skład Alliance.Lol

 NarodowośćNickImię i NazwiskoPozycja
DenmarkWickdMike PetersenTop
NetherlandsShookIlyas HartsemaJungle
DenmarkFroggenHenrik HansenMid
NetherlandsTabzzErik van HelvertAD
GermanyNyphPatrick FunkeSupport

Przyznajcie, że wygląda imponująco 🙂

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.