logo

Nowy patch już dzisiaj w nocy

Już w nocy z 14 na 15 czerwca bieżącego roku na serwery live wprowadzona zostanie aktualizacja oznaczona numerem 6.12. W związku z tym na EUNE już o 1:30 czasu polskiego wyłączone zostaną rozgrywki rankingowe, a następnie półtora godziny później na czas około trzech godzin zdezaktywowany zostanie cały serwer (w przypadku drugiego europejskiego serwera wydarzenia te tradycyjnie odbędą się trzy godziny później). Nowy patch przyniesie ze sobą kilka zmian w balansie postaci, w związku z czym poniżej znaleźć możecie listę bohaterów, którzy najprawdopodobniej zostaną w nim w jakiś sposób zmodyfikowani.

Nerfy

fizz

Buffy

corki syndra xinzhao

Nowe Skórki

thresh varus

Jeśli jesteście zainteresowani większą ilością szczegółów związanych z nowym patchem to zapraszam was do lektury tego wpisu, w którym zawarte zostały wszystkie zmiany z PBE od momentu wydania poprzedniej aktualizacji: Patch 6.12 Patch notes/ zmiany Patcha 6.12

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.
Top