Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowy mid w Denial.EU

Jako, że wielkimi krokami zbliżają się turnieje, w których udział weźmie Denial.EU (Euro Series Spring i EU Challanger Series) to coraz więcej dowiadujemy się na temat nowego składu w jakim team ten wystąpi w tych rozgrywkach (nowy skład jest wymagany, gdyż w przerwie pomiędzy splitami z drużyny odeszło trzech zawodników jakimi byli Kikis, Woolite i niQ). Na dzień dzisiejszy zdecydowano już kto zostanie nowym midem i junglerem drużyny.

Miejsce na środkowej alei zajmie gracz używający nicku Abariaa. Nie posiada on praktycznie żadnego doświadczenia jeśli chodzi o scenę e-sportową, jednak ma możliwość mierzenia się z najlepszymi graczami w Europie podczas grania soloQ (obecnie posiada 450 pkt w Challangerze na serwerze EUW, dzięki czemu plasuje się w top 100 w tej lidze).

Mimo iż wybrano już zawodnika, który zajmie pozycję junglera to nie podano jeszcze jego tożsamości do wiadomości publicznej. Z tego co na razie można się dowiedzieć na tej pozycji na pewno nie będzie występował były jungler mousesports Konrad “KonDziSan Sopata, który przechodził testy w drużynie wraz z nowym midem teamu. Wiemy także, że w przeciwieństwie do nowego mid lanera drugi z nowych graczy nie pochodzi z Polski.

Natomiast nie obsadzono jeszcze roli ADC, a wszelcy kandydaci będą w najbliższym czasie przechodzić testy. Najprawdopodobniej nowy roster Denial.EU zostanie ogłoszony wieczorem w niedzielę, a zostanie on zaprezentowany podczas wspomnianego już Euro Series Spring .

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.