Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowy koordynator polskiej społeczności.


Tadeusz “Zooltar” Zieliński został nowym koordynatorem polskiej społeczności League of Legends w Riot Games. Swoją pracę oficjalnie rozpocznie 17 czerwca. Jego zafascynowanie League of Legends jest stosunkowo krótkie, aczkolwiek w samej branży gier komputerowych jest praktycznie “od zawsze”. Tadek swoją osiemnastoletnią karierę rozpoczynał w słynnym Gamblerze i pracował jako dziennikarz dla m. in. Komputer Świat GRY, Play czy Gram.pl

Szerszej publiczności pokazał się pracując w Hyperze prowadząc wiele programów w tym najsłynniejszy Review Territory w duecie z Miłoszem Brzezińskim. Po odejściu z telewizji pracował w cdp.pl. W tym okresie dość intensywnie współpracował z ESL. W Katowicach podczas IEM był gospodarzem turnieju LoL’a, natomiast w Warszawie podczas kwalifikacji do LCS komentował spotkania. Teraz kiedy trafia do Riotu będzie mógł działać promując League of w Legends w większej skali, powodzenia Tadek!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.