Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowy jungler w TeamSoloMid

AmazingKolejny “american dream” europejskiego zawodnika staje się faktem. Jedna z gwiazd ostatniego europejskiego splitu, Maurice “Amazing” Stückenschneider, opuszcza Copenhagen Wolves, aby zasilić szeregi legendarnego zespołu zza oceanu.

 

Jest to już drugi, po Forg1venie, zawodnik Copenhagen Wolves, który decyduje się opuścić zespół mimo zapewnionego slota w LCS Summer Split. CW ma teraz niemały problem, aby uzupełnić te dwie luki wartościowymi graczami.

#LCSBigPlays by Amazing

Z drugiej jednak strony kolejna legenda sceny – Brian “TheOddOne” Wyllie kończy swoją karierę i postanawia pozostać drugim trenerem TSM obok Reginalda. Jak sam mówi, w starym składzie spokojnie byliby w stanie osiągnąć wynik z zeszłego sezonu, którym było TOP 2 w NA, jednak aspiracje TSM sięgają wyżej.

Krytycznie mówiąc o swoich nie najlepszych umiejętnościach mechanicznych i chęci osiągnięcia czegoś więcej na światowych finałach, Brian ustąpił miejsce młodszemu zawodnikowi, jednocześnie cały czas wspierając drużynę.

Zobaczymy jak TSM poradzi sobie w starciach z zespołami w LCS mając nowego junglera i posiadając powiększony sztab trenerski. Pierwszy sprawdzian już 23 maja, gdzie TSM zmierzy się z najgroźniejszym rywalem, czyli Cloud9.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.