Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowi zawodnicy w Curse Academy?

Pojawiły się kolejne plotki dotyczące ewentualnych transferów na e-sportowej scenie. Najnowsze doniesienia dotyczą drużyny występującej pod barwami Curse Academy, do której to miałoby dołączyć aż trzech nowych zawodników. Według tych doniesień już wkrótce do drużyny dołączyć mają trzej zawodnicy z doświadczeniem z LCS’a , a mianowicie: Zachary “Mancloud” Hoschar (obecny mid laner XDG Gaming), Michael “Bunny FuFuu” Kurylo (support Curse, który został przesunięty na suba po przyjściu do drużyny Xpeciala), a także Brandon “Saintvicious” DiMarco (obecny sub i trener Curse).

Jeszcze niedawno wydawało się, ze Mancloud ma ambicje by dołączyć do drużyny, która będzie występować w LCS jednak pewne źródła donoszą, że zawodnik ten już przeszedł testy w Curse Academy. Za tą teorią przemawia też fakt, że Zachary ostatnio gra duoQ zarówno z Saintviciousem, który według tego samego źródła ma wrócić z e-sportowej emerytury i także dołączyć do tej drużyny, jak i Bunny FuFuu.

Mimo naprawdę solidnej formy jaką Bunnu Fufuu zaprezentował podczas dotychczasowej gry w LCS, nie był on w stanie znaleźć sobie nowej drużyny występującej na tym poziomie. Jeśli wkrótce nie uda mu się znaleźć nowego teamu to najprawdopodobniej dołączy on do akademii Curse. Oznaczałoby to odejście z tej drużyny dotychczasowego supporta, którym jest George “Zekent” Liu, dla którego mogłoby to być zakończenie e-sportowej kariery. Skład Curse Academy dopełniliby obecni członkowie tej drużyny, którymi są Keenan “Rhux” Santos (Top) i Brandon “DontMashMe” Phan (ADC).

Jednak należy pamiętać, że wszystkie informacje przedstawione w tym newsie są plotkami i nie należy traktować ich jako pewnik (przynajmniej do momentu oficjalnego ich ogłoszenia).

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.