Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowy klient League of Legends – przeciek

Już w trakcie trwania ostatniego przedsezonu Riot zapowiadał, że w trakcie trwania sezonu 2016 testowana ma być wersja alpha nowego klienta League of Legends, która po ukończeniu wszystkich potrzebnych testów miałaby zostać udostępniona większej ilości graczy. Od tego czasu próżno było szukać jakichkolwiek nowych informacji na ten temat, aż do niedawna kiedy to jeden z użytkowników rzekomo zaproszonych do alpha testów opublikował materiał wideo, który prezentować ma obecny stan klienta gry. Wspomniany film znaleźć możecie poniżej:

Po opublikowani tego materiału wideo w społeczności League of Legends dość szybko zagorzała dyskusja czy film ten jest autentyczny czy jednak nie. Część osób zauważyła, że przedstawiony klient nie różni się w zbyt dużym stopniu od screenów zaprezentowanych przez Riot podczas zapowiedzi odświeżenia tej części gry co wydaje się zwiększać szansę, na to iż ten materiał wideo faktycznie jest autentyczny. Widząc całą tą dyskusję autor rzekomego przecieku opublikował kolejny film prezentujący sam proces włączenia nowego klienta co miało udowodnić iż rzeczywiście ma on dostęp do jego zaktualizowanej wersji.

Czy waszym zdaniem zaprezentowane materiały wideo są autentyczne? I jakie wrażenia sprawiła na was jeszcze niedopracowana rzekoma wersja alpha nowego klienta?

źródło: https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/496rp8/league_client_update_alpha_leak/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.