Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowe tryby gry

Chyba wszyscy pamiętacie falę radości, jaką wzbudziło pojawienie się trybu gry umożliwiającego kilkukrotny wybór tej samej postaci w jednej rozgrywce League of Legends. 10x Blitzcrank czy 10x Syndra to tylko niektóre z możliwości gier, w których cel był tylko jeden: niemiłosierna zabawa. Uczestnictwo w takich rozgrywkach było możliwe, dzięki modyfikacji klienta gry, którą przygotował jeden z użytkowników reddita. Jednakże gra w tym trybie mogła być ryzykowna – klient mógł w niektórych przypadkach zostać uszkodzony, a początkowo nie było jasne, czy modyfikacja ta nie będzie skutkowała banem ze strony Riotu.

Ogromne zainteresowanie graczy tym trybem wzbudziło ciekawość twórców gry. Początkowo tryb ten miał jeszcze długi czas leżeć odłogiem, jednak ogromny odzew społeczności spowodował, że Riot przyspieszył prace nad tym projektem. Twórcy gry zdecydowali się dodać go do normalnego klienta, a samą rozgrywkę nazwać  “jeden za wszystkich”. Tryb ten będzie pierwszym nowym trybem gry, jaki pojawi się w League of Legends. Jednakże Riot nie poprzestanie na tym, jeden z pracowników napisał:

Ograniczymy dostępność każdego z trybów, abyście mogli spróbować ich wszystkich. Po wyłączeniu danego trybu sprawdzimy co o nim sądzicie i wrócimy do pracy nad kolejnymi – oczywiście jest też szansa, że Wasi ulubieńcy powrócą.

Możemy więc sądzić, że do gry wprowadzone zostaną na czas próbny również inne tryby. Jakie? Tego jeszcze nie wiemy, ale znając Riot możemy spodziewać się wielu trybów sugerowanych przez społeczność (jak chociażby sandbox mode czy Catch the Teemo!).

Poniżej znajdziecie odnośniki do zapisów rozgrywek w których mogło brać udział kilku takich samych championów:

10x Syndra

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.