logo

Nowe skiny dla Jinx, Katariny, Nidalee i Vel’Koza

Nowa aktualizacja została wprowadzona na serwer testowy PBE, a w nowym patchu znaleźć możemy między innymi sporą ilość nowych skórek do takich postaci jak: Jinx, Katarina, Nidalee czy Vel’Koz i to właśnie od nich zaczniemy przegląd zmian z nowej aktualizacji . 

Firecraker Jinx – 1350 RP

Warring Kingdoms Katarina – 975 RP
Warring Kingdoms Nidalee – 975 RP
Arbiter Vel’Koz-1350 RP


Na głos Vel’Koza podczas używania nowej skórki nakładany będzie specjalny filtr, poniżej możecie znaleźć materiał wideo, w którym usłyszeć możecie jak bohater ten będzie brzmiał w tym skinie.

Zgodnie z tym czego mogliśmy się spodziewać po zapowiedzi aktualizacji Tristany udostępnionej przez Riot, zmiany te pojawiły się już na PBE, jednak na razie postać ta została wyłączona z powodu bugów. Poniżej zobaczyć możecie kilka grafik prezentujących Tristane po reworku (jedna ze skórek nosząca nazwę “Guerilla Tristana” jest obecnie zbugowana, w związku z czym póki co nie zobaczymy wyglądu tego skina po aktualizacji tekstur):

Riot Girl Tristana
Earnest Elf Tristana
Firefighter Tristana
Buccaneer Tristana
Rocketeer Tristana
Na serwerze testowym pojawiła się też krótka historia Tristany, jednak na razie dostępna jest ona w języku angielskim:

“Greatness comes in all shapes and sizes, as proven by this diminutive, cannon-wielding yordle. In a world fraught with turmoil, Tristana refuses to back down from any challenge. She represents the pinnacle of martial proficiency, unwavering courage, and boundless optimism. For Trist and her gun, Boomer, every mission is a chance to prove that heroes do exist.”

Postać ta również otrzymała nową kwestię wypowiadaną podczas fazy wyboru championa:

Oto nowe ikony umiejętności:

W nowym patchu zaktualizowane zostały tekstury kilku postaci (w tym Dr.Mundo, jednak w jego przypadku tekstury nie wgrały się prawidłowo i na podgląd nowego wyglądu tej postaci przyjdzie nam jeszcze poczekać). Wygład nowych tekstur znaleźć możecie poniżej (jeśli chodzi o porównanie nowych tekstur ze starymi to nowe znajdują się zawsze po prawej stronie):

Vayne

Vindicator Vayne
Heartseeker Vayne
Aristocrat Vayne
Dragonslayer Vayne

Yorick

Undertaker Yorick

Pentakill Yorick

Nunu

Demolisher Nunu
Nunu Bot
Grungy Nunu
Sasquatch Nunu
Workshop Nunu

Co dziwne wiele wskazuje na to, że przedmiot zwany Deathfire Grasp został usunięty z Summoner’s Rift, przeprowadzenie takiej zmiany przez Riot wydaje się być jednak stosunkowo mało prawdopodobne i niewykluczone że jest to zwykły błąd.  – usunięcie Deathfire Grasp zostało potwierdzone przez Riot.
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.
Top