Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowe kapsuły już dostępne na serwerach live

Dopiero co na serwer testowy PBE wprowadzona została nowa kapsuła będąca jedną z nagród za wykupienie usługi Twitch Prime, która zawierać ma jeden losowy odłamek legendarnej skórki.

Jak się okazuje już teraz kapsuły te zostały wprowadzone na serwery live i odebrać można je pod linkiem. Warto przy tym pamiętać, że jest to oferta ograniczona, gdyż kapsuła ta będzie częścią nagród za Twitch Prime tylko do 12 grudnia do bieżącego roku i póki co nie wiadomo czy w przyszłości Riot Games przewiduje jakieś inne nagrody w tej usłudze.

Warto również wspomnieć, że część graczy w ostatnim czasie twierdziła, że udało jej się uzyskać tą nagrodę bez posiadania Twitch Prime, jedynie poprzez połączenie swojego konta League of Legends z kontem na Twitchu. Jak się okazuje był to tylko błąd, który powinien zostać już teraz załatany.

źródło: =https://twitter.com/TwitchPrime/status/1055908439539507200

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.