Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowa postać, a może skórka dla Jinx? – tajemniczy teaser opublikowany przez Riot

Na oficjalnym europejskim profilu Leauge of Legends na Twitterze opublikowano krótkia materiał wideo będący zwiastunem nowej zawartości.Sam wspomniany filmik prezentuje się następująco:

Póki co nie wiadomo do końca co natomiast dokładnie zostało zapowiedziane w ten sposób. Część graczy doszukuje się w tym materiale wideo zapowiedzi nowej postaci, jednak nie wydaje się to być tak prawdopodobne biorąc pod uwagę fakt, że nie tak dawno Riot twierdził, że przed premierą nowego championa zobaczymy najpierw premierę patcha 8.19, a także reworku Ezreala. Inna teoria zakłada, że w ten sposób ukazana mogłaby być nowa skórka dla Jinx, jednak i w jej przypadku nie wszyscy są przekonani, jako że sama postać otrzymała już w przeszłości skórkę legendarnej rangi (Star Guardian Jinx), a Riot raczej w ten sposób nie zapowiada skinów z niższych tierów co musiałoby oznaczać, że albo Jinx otrzyma ultimate skina albo drugą legendarną skórkę. Bez względu na to jaka jest prawda, już w przeciągu kilku następnych dni powinniśmy poznać więcej informacji na temat tego teasera.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.