Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nowa odsłona How2Win.pl

Witajcie drodzy czytelnicy na nowej odsłonie portalu How2Win!

Decyzja o zmianie wyglądu strony zapadła dość dawno temu, jednakże ostatnie 2 miesiące były dla niej kluczowe – stary serwer przestał wyrabiać z dynamicznie rosnącą liczbą czytelników, co było odczuwalne także i dla Was. Wraz z decyzją o przeniesieniu się na nowy, lepszy serwer, padła decyzja o poprawie aspektu wizualnego naszej witryny. Jednakże jeśli za coś się zabierać, to zabierać się za to całkowicie. Dlatego też zmiany wizualne i zmiana serwera to nie jedyne nowości jakie zobaczycie na naszym portalu. Po licznych analizach i dyskusjach zaczęliśmy dopracowywać nieco nawigację i sposób dostępu do ważnych materiałów. Obecnie prace nad nową wersją dalej trwają – w ciągu najbliższego tygodnia zaktualizujemy większość brakujących materiałów i zoptymalizujemy nieco witrynę.

Gorąco zachęcamy Was do zapoznania się z najnowszymi materiałami na stronie – dadzą one Wam pogląd na część ze zmian wprowadzonych na portalu. O pozostałych postaramy się informować Was w ciągu najbliższych dwóch tygodni – pragniemy, aby wszystkie nowe funkcje zostały gruntownie Wam przedstawione.

Jednocześnie informujemy, że zaimportowaliśmy ze starej strony większość materiału – umknął nam jedynie ostatni tydzień Waszych komentarzy (wpisy minionego tygodnia zostaną zaimportowane w poniedziałek). Nie martwcie się jednak, wraz z wejściem punktów hELO zyskujecie idealną okazje, aby to nadrobić!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.