Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

NintendudeX i Daydreamin powalczą o LCS

Ogłoszony jakiś czas temu Expansion Tournament będzie jedną z największych szans dla nowych drużyn na wywalczenie sobie upragnionego miejsca w LCS (mowa o dużej szansie głównie dlatego, że teamy nie muszą walczyć w Challenger Series by mieć szansę na wywalczenie sobie spotu). Nic więc dziwnego, że spora ilość graczy decyduje się teraz na tworzenie własnych drużyn, które mogą mieć szansę w tym turnieju. Dzisiaj o swoim dołączeniu do takiego teamu poinformował amerykański jungler Joshua “NintendudeX” Atkins.

Zawodnik ten jest znany głównie z występów w Team Coast, w barwach którego miał on okazję zaprezentować się w amerykańskiej edycji LCS. NintendudeX nie jest zresztą jedynym zawodnikiem byłego Coast, który znalazł się w tej drużynie, gdyż supportem tego teamu został Miles Daydreamin Hoard.

Byli zawodnicy Coast nie będą raczej najbardziej rozpoznawalnymi graczami ze swojej nowej drużyny, gdyż rolę toplanera w niej pełnić będzie Zach “Nientonsoh” Malhas. Gracz ten pamiętany jest głównie z występów w podstawowym rosterze Counter Logic Gaming – w Kwietniu tego roku zdecydował się on ograniczyć swoją rolę w CLG do suba, głównie pod wpływem ogromnej ilości krytyki jaka spływała na niego ze strony community League of Legends. Niena w poprzednim splicie występował w NA Challenger Series w barwach Frank Fang Gaming, jednak temu teamowi nie udało się odnieść specjalnych sukcesów.

Skład nowej drużyny dopełnią dwaj gracze, którzy nie mieli jeszcze szansy zaprezentować się w LCS.NA (występowali jednak oni w różnych edycjach Challenger Series), a którzy w ostatnim czasie starali się wywalczyć sobie miejsce w najbardziej prestiżowych rozgrywkach w Ameryce w barwach XDG Gaming.  Mowa tu mianowicie o Alecu “BabyZeusie” Warrenie, który będzie pełnić rolę Mid Lanera i Jamesie “LattmaNie” Lattmanie, który zostanie marksmanem nowej drużyny NintendudeXa.

Oczywiście jak łatwo domyślić się na podstawie składu tej drużyny, będzie ona walczyć o miejsce w amerykańskiej edycji turnieju rozszerzającego dla LCS (w związku z ilością graczy z USA i tak nie mogli by oni wziąć udziału w europejskiej edycji tych rozgrywek).

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.