Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Niedzielne Potyczki – zagraj razem z Redakcją

Summoner’s Rift i Howling Abyss są już przygotowane na przyjęcie największych wojowników Runeterry. Po obu stronach do walki staną jedynie Wybrańcy czyli Ci, którzy wrogów pozbawią ostatniego tchnienia, a na arenie pozostawią swoje serce. Witajcie w Niedzielnych Potyczkach, dzięki którym nic już nie będzie takie same.

Panie i Panowie, pragniemy przedstawić Wam nowy cykl o nazwie „Niedzielne Potyczki”, w którym to Czytelnicy i Redaktorzy będą zmagać się na obu mapach Ligi Legend. Obie strony otrzymają szansę zagrania ze sobą w każdą niedzielę – przeciwko sobie, jak i w składach mieszanych. Denerwują Was Tier Listy Milka? Będziecie mieli okazję udowodnić mu, jak bardzo się myli w tych zestawieniach. Nie podobają się Wam reklamy na stronie? Bądźcie lepszym supportem, niż Lupusisko i pokażcie mu, jak carry’uje się ADC.

Nie tylko Redaktorzy tworzą How2Win – Czytelnicy są istotną częścią naszego portalu i również dzięki Wam realizujemy cele i rozwijamy się. Łączy nas wspólna pasja, jaką jest gra League of Legends, zatem postanowiliśmy, że powrócimy do jej esencji – rozgrywki. Będzie ona przyjemniejsza, jeśli będziemy mogli zagrać razem z Wami. Jesteście gotowi na Niedzielne Potyczki?ZASADY

  • Cykliczne rozgrywki Czytelników i Redaktorów odbywać się będą co niedzielę, w godzinach popołudniowych (okolice godziny 18tej)
  • Każda Niedzielna Potyczka będzie składać się z minimum 1, maksymalnie 3 meczy na arenach: Summoner’s Rift oraz Howling Abyss, a składy ustalane będą na bieżąco – wystąpić mogą kombinacje: Czytelnicy vs Redaktorzy, jak i mix obu grup
  • Co czwartek, o godzinie 18tej na stronie portalu oraz na FB pojawiać się będzie wpis Niedzielnych Potyczek. Ten na stronie informować będzie, którzy Czytelnicy (musicie być zarejestrowani na naszym portalu oraz posiadać konto na serwerze EUNE) będą mieli okazję zagrać w najbliższą niedzielę (bądźcie czujni i aktywni)
  • Do godziny 15tej, w każdą niedzielę Redaktor KingKawus zaprosi wybranych Czytelników do grona znajomych w kliencie LOL-a – właśnie z nimi będziemy mieli zaszczyt zagrać
  • Niedzielne Potyczki, to zabawa w najczystszej postaci, zatem każdego grającego obowiązują zasady podstawowej kultury osobistej oraz istnieje absolutny zakaz flejmu i wyzywania pozostałych graczy.

Pragniemy aby Niedzielne Potyczki weszły na stałe do kanonu How2Win. Mam ogromne plany co do nich, m.in.: nagrody dla najlepszych graczy (penta na Redakcji? A może 20/0/0 na tablicy wyników?), jak również profesjonalne streamy z rozgrywek.

Już 12tego kwietnia odbędą się pierwsze rozgrywki Niedzielnych Potyczek. Chcesz wziąć w nich udział? Napisz w komentarzu swój login w kliencie LOL-a oraz krótko uzasadnij, dlaczego to właśnie Ty chcesz zmierzyć się z Redaktorami.

Czekamy na Was!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.