Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Niedzielne Potyczki #4 – podsumowanie

W dniu wczorajszym odbyły się czwarte potyczki pomiędzy Czytelnikami a Redakcją. Obecnie Czytelnicy wygrywają 3:1. Emocji nie zabrakło, zatem zapraszamy na podsumowanie.

Z pięciu zaproszonych Czytelników o czasie (i w ogóle) zjawiło się czterech. Z własnej, nieprzymuszonej woli ich drużynę uzupełnił redaktor Rafel. Tym razem bez problemów rozpoczęliśmy mecz o 18.oo, który mogliście oglądać na streamie http://www.hitbox.tv/GrompTV.

Po stronie niebieskiej – Redaktorzy, czerwonej – Czytelnicy. Pierwsi zbanowali: viktor Viktora, sejuani Sejuani i zed Zeda, a drudzy: rumble Rumbla, urgot Urgota i gragas Gragasa. Picki kształtowały się następująco:

Czytelnicy

nocturneJungle – Shingensan

kogmawADC – ilidan1

velkozSupport – Kordylian

sionTop – Lemur

jayceMid – Rafel

Redakcja

leonaSupport – YarinluluMid – Trufeel

maokaiTop – Gordon

leesinJungle – Milek

caitlynADC – Mccasimir

Już sam początek zapowiadał masę emocji – Redakcja postanowiła uskutecznić swapa – ADC i Support poszli na topa, a bota miał bronić maokai Maokai. Szybki push ze strony pary Redaktorów, powrót na swoje linie i kontynuacja gry z przewagą na jednej wieży. W teorii brzmiało nieźle, jednak w praktyce push nastąpił dość późno – na szczęście dla Redaktorów, pierwsza krew polała się z sion Siona po świetnym dive’ie leesin Lee Sina. Kolejne kille zgarnęli natomiast Czytelnicy, powiększając swoją przewagę – zwłaszcza na midzie. Na prowadzącego w Redakcji wysunął się leesin Lee Sin, który znajdował się we właściwym czasie i we właściwym miejscu – reszta niestety była z tyłu w porównaniu z przeciwnikami. Około 16. minuty przewaga Czytelników się powiększyła – kolejne zabójstwa, wieża i dragon Smok. Od tego momentu Redakcja nie mogła znaleźć żadnego sposobu na wyrównanie w złocie, objective’ach, czy zabójstwach. Stopniowo Czytelnicy wgniatali w ziemię Redaktorów, nieuchronnie zbliżając się do niebieskiego Nexusa – jayce Jayce zdejmował wrogów w niewiarygodnie szybkim czasie, velkoz Vel’Koz  efektywnie poke’ował, a kogmaw Kog’Maw wykańczał przeciwników jednego po drugim. Mecz skończył się w 32. minucie. GG WP.

Jako że obiecaliśmy, że jeśli Czytelnicy wygrają ten mecz, ogłosimy nagrody na zakończenie pierwszej edycji Niedzielnych Potyczek. A zatem, dotrzymujemy słowa:

Na koniec tej serii wylosujemy 5 Czytelników biorących udział w całej edycji NP, którzy otrzymają od nas Mystery Skin.

Ciekawostki:

  • Rafel żalił się, że nikt go nie lubi w Redakcji – po zdradzie, w której w sporej części carry’ował grę Czytelników, mamy go polubić?
  • w lobby Czytelnicy ucieszyli się, że będą mogli zagrać z Milkiem. W stronę jego Tier List użyto, o dziwo, pozytywnych określników,
  • Redakcja już NIGDY nie dokona żadnego swapa,
  • Gordon prosi o niebanowanie Rumbla.

Zapraszamy na kolejne Niedzielne Potyczki – już w czwartek, o 18.oo ogłaszamy kolejne zapisy. W międzyczasie zapraszam do obejrzenia powtórki:

https://www.youtube.com/watch?v=gh2DHc2UMRE&feature=youtu.be

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.