Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Niedzielne Potyczki#2 – zapisy

Ogłaszamy zapisy na drugą edycję Niedzielnych Potyczek. Pierwsza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, zatem nie zostaje nam nic innego, jak kontynuować cykl gier Czytelników z Redakcją.

12.04.2015 odbyły się pierwsze spotkania Czytelników z Redakcją – ilość zgłoszeń przerosło nasze oczekiwania i szczerze nas ucieszyło. Wybraliśmy kilka osób, jednak nie wszyscy pojawili się w niedzielę. Jest to po części nasza, organizacyjna wina i nauczeni tym doświadczeniem postaramy się inaczej przygotować się do niedzielnych zmagań. A wracając jeszcze do meczów z niedzieli – Redakcja chciała mocno osłabić drużynę Czytelników i dlatego w ich teamie zagrał Lupusisko. Taktyka okazała się zgubnym posunięciem – Czytelnicy wygrali z Redakcją, a focus na szefa How2Win nic nie dał. Drugi mecz, to mix – pomieszane składy, również ciekawy. I na koniec ARAM – działo się. Z przyczyn od nas zależnych, nie zdołaliśmy dokonać szczegółowej relacji, jednak i to postaramy się poprawić.

W najbliższą niedzielę – 19.04 – zapraszamy na kolejne potyczki. Aby wziąć w nich udział wystarczy, jak odpowiecie na poniższe pytanie, a my wybierzemy najciekawsze odpowiedzi. W sobotę do południa pojawi się kolejny wpis, w którym wymienimy osoby, które chcemy zaprosić na najbliższe Niedzielne Potyczki. Gotowi?

Gram w League of Legends, ponieważ…?

Swoje odpowiedzi umieszczajcie w komentarzach, na początku podając swój login na serwerze EUNE.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.