Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nie będzie sprzedaży Victorious Skinów

Jakiś czas temu Riot przeprowadzał wśród wybranych graczy pewną ankietę, z której dowiedzieć można było się że istnieje pomysł aby skiny z serii Victorious były dostępne do kupienia za RP, a wspomniane skórki otrzymały specjalne chroma packi których wygląd zależałby od zdobytej przez nas rangi. Pierwsza część wspomnianego pomysłu spotkała się z bardzo negatywnym odbiorem ze strony społeczności League of Legends, w związku z czym jeden z pracowników Riotu przygotował krótkie oświadczenie wyjaśniające obecną sytuację tego konceptu (wspomniane oświadczenie w przetłumaczonej wersji znaleźć możecie poniżej). 

Witajcie,

W ostatnim tygodniu przeprowadzaliśmy ankietę, w której pytaliśmy się graczy co sądzą oni o dodaniu chroma packów opartych na zdobytej randze do Victorious skinów i sprzedaży tych skórek bez specjalnych wariantów kolorystycznych. Chce was wszystkich zapewnić, że nie będziemy sprzedawać Victorious skinów. Nadal nie zdecydowaliśmy jeszcze natomiast czy zdecydujemy się wprowadzić wspomniane chroma packi oparte na zdobytej randze.

To jest również dobra okazja do tego aby porozmawiać dlaczego właściwie przeprowadzamy ankiety tego typu. Praktycznie każdy pracownik Riotu jest również aktywnym graczem League of Legends. W naszej firmie mamy graczy z wszystkich możliwych poziomów i wszystkich możliwych rodzai (graczy casualowych,hardcorowych itp.). Czasem nowe rzeczy lub zmiany, które powinniśmy wprowadzić do gry są dość oczywiste, jednak czasem nie zgadzamy się w jakiejś kwestii lub mamy wobec niej mieszane uczucia, w związku z czym decydujemy się zapytać o takie sprawy bezpośrednio graczy. Zamiast podejmować złe decyzje wolimy się po prostu was zapytać co o nich sądzicie. Tego typu ankiety upewniają nas, że wprowadzamy do gry odpowiednie zmiany  i że zmierzamy w odpowiednim kierunku. Pamiętajcie, że to że zobaczyliście coś w ankiecie nie oznacza, że dane zmiany zostaną przez nas wprowadzone nawet jeśli wydają się one być wystarczająco dobre.

Odchodząc od tematu mamy przygotowane dla was kilka naprawdę fajnych rzeczy na nadchodzący presezon i już wprost nie możemy doczekać się by się nimi z wami podzielić. A do tego czasu powodzenia w waszych grach rankignowych.

PS. To jest marksman (najprawdopodobniej chodzi tu o postać, która otrzyma tegoroczny Victorious skin przyp. red.)

źródło: https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/3ci34o/were_not_selling_the_victorious_skin/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.