logo

(Aktualizacja!) Nerf Zeda i Akali, zmiana mechaniki Alistara

Kolejna aktualizacja, przynosząca ze sobą głównie nową porcję zmian w balansie w championach, została wprowadzona na serwer testowy PBE. Zanim jednak przejdziemy do wspomnianego balansu postaci, przyjrzyjmy się innym zmianom graficznym. Rozpocznijmy od sprawdzenia nowego wyglądu tarczy, która nadawana nam jest przez wewnętrzną wieżę (poniżej znaleźć możecie grafikę porównującą stary wygląd tego shielda z nowym):

Drobnej zmianie uległ także efekt wizualny tarczy dawanej przed Bloodthirstera:

Skórka Infernal Alistar odzyskała przypadkowo utracone efekty wizualne na swoim Q:


Od teraz Rod of Ages będzie wyświetlało aktualną liczbę stacków:

Przejdźmy więc teraz do wspomnianych już zmian w balansie:

Alistar

Headbutt (W)
    • Umiejętność ta stała się skillshotem i od teraz Alistar szarżuje do przodu (nie może on jednak przekraczać ścian i tym podobnych obiektów) odrzucając wszystkie wrogie jednostki, na które natrafi (combo W+Q nadal jest wykonalne). Poniżej znaleźć możecie krótki materiał wideo prezentujący nowe działanie tego skilla. – Nowa wersja umiejętności wydaje się obecnie borykać z bugami w związku z czym nie da się z całą pewnością stwierdzić jak dokładnie będzie ona działać.

Akali

Shadow Dance (R) akalir
  • Zasięg został zmniejszony z 800 do 700

Zed

Ogólne Zmiany
  • Wartość przyrostu Attack Speedu na poziom została zmniejszona z 3.1% do 2.1%
  • Bazowa ilość Attack Speedu została zmniejszona z 0.658 do 0.644

 

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.
Top