Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Następny champion będzie mężczyzną

Pomimo wprowadzenia Brauma przez najnowszy patch w dalszym ciągu Riot nie udostępnił opcji kupna tego supporta. Jednakże jak to zwykle bywa w przypadku wchodzenia nowych championów – rozpoczynają się spekulacje i drobne wycieki o kolejnym nabytku do ligi.

Podobnie jest i teraz, chociaż w tym przypadku wycieki rozpoczynaja się jeszcze przed właściwym wkroczeniem Brauma do gry. Informacja, którą wychwycono na twitterze jest raczej nieskomplikowana. Gypsylord (pracował m.in nad vi Vi oraz jinx Jinx) wypuścił informację, zgodnie z którą następny po Braumie champion będzie płci męskiej. Informacja ta została potwierdzona także przez innego z pracowników Riotu – Dragglesa:

bez

Jak myślicie – czym tym razem uraczy nas Riot? Która z pozycji (top/mid/jungle/adc/support) potrzebuje najwięcej nowych championów?

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.