Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nashor z kropką TV

Znacie Radka tworzącego projekt Nashor.tv? Kojarzycie jego sylwetki graczy czy ostatnio wydawane ciekawostki z League of Legends?Jeżeli nie, najwyższy czas przyjrzeć się bliżej projektowi Nashor.tv. Zajrzyjcie do wpisów już opublikowanych na How2Win i zawierających twórczość z kanału Nashor.tv: Ciekawostki z League of Legends i Maciej „Shushei” Ratuszniak – videoprezentacja to tylko część zrealizowanego materiału video.

Moim zdaniem jest to jeden z lepiej realizowanych projektów na polskim youtube. Filmiki tworzone są nie tylko w dobrej jakości, ciekawej formie, ale też są fajnie prowadzone. Dzisiejszego dnia Nashor.TV otworzył także swoja stronę internetową, na której dowiecie się o wszystkich nowościach związanych z projektem, a w przyszłości także o dodatkowych rzeczach związanych z League of Legends.

Zrobimy mu trochę tłoku?!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.