Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Naprawiono system ligowy, Totemy Wizji oraz hack z Botrkiem

Obecnie, system ligowy pozwala graczom szybko przemieścić się na szczyt tabeli, jeśli grają na wysokim poziomie. Czasem jednak, podczas serii promocyjnej, gracz musiał zmierzyć się z niewymiernie ciężkimi przeciwnikami. Przedstawiamy rozwiązanie, które umożliwi graczom ‘przeskoczyć’ serię promocyjną (do Platyny I), jeśli ciągle grają przeciwko graczom o szczebel wyżej w rankingu.

  • Gracze, którzy wygrywają z przeciwnikami o ligę wyżej niż ich własna, przeskoczą serię promocyjną i trafią do kolejnej dywizji. Przeskakiwanie serii będzie możliwe do Platyny I.

Bug fixes

Totemy Wizji

Totemy Wizji będą od teraz poprawnie podświetlać teren i wykrywać niewidzialność, gdy postawione na przeciw wnęki (np. Smoka czy Barona).

  • Naprawiono błąd, przez który Totemy Wizji nie dawały pełnej wizji z wykrywaniem niewidzialności, równej normalnemu zasięgowi ich wizji.

Ostrze Zniszczonego Króla

  • Naprawiono exploit wynikający z aktywowania Ostrza Zniszczonego Króla.

EDIT:

Hack z Botrkiem możecie zaobserwować na filmiku poniżej:

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.