Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Name cleanup LoL / Czystka imion przywoływaczy

W nadchodzącym patchu zaprezentujemy wam nową opcję zwaną czystką imion przywoływaczy.

Co jakiś czas przeglądamy imiona przywoływaczy i zwalniamy te, które nie były używane od dawna. Od teraz czystka imion przywoływaczy będzie przebiegała automatycznie. W zależności od tego, kiedy rozegraliście ostatni mecz i jaki jest wasz poziom, otrzymacie immunitet na czystkę imion. Każde imię otrzyma na początku immunitet na 6 miesięcy, a potem będzie otrzymywać dodatkowy miesiąc za każdy poziom powyżej 6.

Przykładowo:

  • Poziomy 1-6: 6 miesięcy immunitetu
  • Poziom 12: 1 rok immunitetu
  • Poziom 20: 1 rok, 8 miesięcy immunitetu
  • Poziom 30: 2 lata, 6 miesięcy immunitetu

Jeżeli immunitetu się skończy, wasze imię stanie się dostępne do wybrania przy zmianie imienia przywoływacza, korzystając z opcji w sklepie. Jeżeli zalogujecie się po tym, jak ktoś zajmie wasze imię przywoływacza, zostaniecie poproszeni o wybranie nowego. Mimo to, że wasze imię zostało zajęte, cała kupiona zawartość oraz historia rozgrywek są przypisane do konta.

Warto pamiętać, że imiona, które utraciły immunitet, mogą być przejęte tylko przez zmianę imienia przywoływacza, a nie przez nowych graczy. To gwarantuje, że imię będzie wykorzystane przez aktywnego gracza, a nie kogoś, kto doszedł do wniosku, że koniecznie musi się nazywać Trevor, 7revor i Tr3v0r Tha 5hr3dder. To się zdarza częściej, niż sądzicie.

Aby ułatwić zdobycie imienia, które zawsze chcieliście, można teraz zmieć imię przywoływacza za 13 900 PZ. Gracze, którzy wolą korzystać z RP, mogą zdobyć nowe imię za połowę ceny od 14 do 28 stycznia.

Mając tyle wolnych imion, złapcie swoje wymarzone!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.