Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Największe odkrycia sezonu czwartego

Witajcie!

Już niedługo rozpocznie się sezon czwarty. Obecnie możemy nacieszyć się przedsezonem, w którym poznaliśmy już najważniejsze zmiany związane ze zbliżającym się sezonem czwartym. W porównaniu z poprzednim rokiem, została zmieniona prawie cała rozgrywka. Niektóre postacie zyskały okazję do zabłyśnięcia, podczas gdy inne odeszły w niebyt – podobna sytuacja ma się z wieloma przedmiotami. Pojawiły się liczne nowe synergie (wiele z nich nie zostało jeszcze odkrytych przez graczy), które mogą zmieniać oblicze całej rozgrywki.

W poprzednich wpisach przedstawiliśmy Wam opinie profesjonalnych graczy na temat przedsezonu. Jednak w tym temacie chciałbym zebrać Wasze osobiste spostrzeżenia na temat zmian przedsezonowych. Podzielcie się następującymi (subiektywnymi) informacjami:

  • Które postacie urosły w siłę, a które drastycznie osłabły?
  • Jakie przedmioty są obecnie “OP” lub bardzo mocne, a które bezużyteczne lub słabe?
  • Czy znacie jakieś ciekawe połączenia lub synergie? W sezonie czwartym na pewno pojawi się wiele nowych i potężnych połączeń (przykład z sezonu trzeciego: Liandry + Rylai czy Rammus + Homeguardy)
  • Znacie jakieś nietypowe postacie na różnych pozycjach, które radzą sobie w danej roli ponadprzeciętnie?

Przez kilka najbliższych dni będę notował wszystkie najciekawsze pomysły, a następnie opublikuję oddzielny news, w którym wymienię Wasze spostrzeżenia. Co więcej, co miesiąc będę tworzył taki sam wpis – dzięki temu będziemy mogli porównywać zmiany na bieżąco oraz monitorować proces, w którym gracze uświadamiają sobie siłę każdej postaci.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.