Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nagrody za wydarzenia globalne – nowa opcja rozważana przez Riot

Co jakiś czas Riot przeprowadza wśród wybranych graczy różnego rodzaju ankiety i bardzo często zawarte w nich pytania zdradzają jakie rozwiązania mogą w przyszłości zostać wprowadzone do League of Legends. W ostatnim czasie Riot przeprowadza kolejne badanie tego typu, z którego możemy wyczytać między innymi że rozważana jest możliwość przyznawania nagród za odpowiednie działania społecznościowe w czasie specjalnego eventu.O co dokładniej chodzi? Otóż podczas takiego eventu wszyscy gracze mogliby zdobywać w przeciągu tygodnia punkty dla całej społeczności (za wygranie premade złożonego z pięciu osób zarabiało by się 5 pkt, a za podarowanie komuś gifta 10) i w momencie, w którym punktów byłoby wystarczająco dużo by osiągnąć określony Milestone odblokowywana byłaby wcześniej ustalona nagroda, która w zależności od Milestone’a byłaby przyznawana wszystkim graczom lub tylko tym co dołożyli do sukcesu choć jeden punkt. Postęp całego community można byłoby śledzić zarówno na oficjalnej stronie League of Legends jak i w kliencie gry. Teraz przyjrzyjmy się w jaki sposób prezentują się proponowane nagrody za osiągnięcie wspomnianych Milestone’ów:

  • Milestone 1: Team Up Reward – W czasie wyzwania wchodzenie do queue ze znajomymi będzie skutkowało większą ilością zdobywanego IP (100% dodatkowego IP dla 5-osobowych premade’ów)
  • Milestone 2: Przecena na kontent związany z eventem, przykładowo 30-60% promocje na championy, skiny czy bundle
  • Milestone 3: Darmowy mystery champion i ikona związana z eventem dla wszystkich uczestników
  • Milestone 4: Tymczasowe akcenty na mapie (np. czapka dla Barona/Dragona, akcenty powiązane z imprezą wokół baz, nadanie imprezowego wyglądu minionom)
  • Milestone 5: Party IP Weekend, z bardzo dużymi bonusami za wchodzenie do queue ze znajomymi (100% dodatkowe IP dla 2-osobowych premade’ów, 150% dla 3 osób, 200% dla 4 i 300% dla 5)
  • Milestone 6: Nowa skórka przyznana za darmo wszystkim uczestnikom

źródło: http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/38kti3/riot_considering_an_event_where_players_will_get/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.