Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nagrody rankingowe wymagają 2. poziomu honoru

Koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami. Dokonaliśmy aktualizacji warunków otrzymywania nagród!

Gdy sezon 2018 dobiegnie końca, otrzymasz nagrody w zależności od swojego miejsca w rankingu. Więcej szczegółów na temat nagród rankingowych i nagród honoru przedstawimy pod koniec sezonu, ale póki co przypominamy, jakie warunki trzeba spełnić, aby móc je otrzymać.

  • Aby zdobyć RANKINGOWĄ nagrodę na koniec sezonu, musisz być na co najmniej 2. poziomie honoru (progresja honoru jest nieco łatwiejsza do 2. poziom honoru, żeby łatwiej było go wbić!)
  • Podbijanie MMR/Elo lub oszustwa spowodują, że twoje konto zostanie zdyskwalifikowane i nie otrzyma nagród RANKINGOWYCH i za HONOR.
  • Jeśli ban na twoim koncie został nałożony przez pomyłkę lub miał coś wspólnego z oszustwem, zachowasz swoje prawo do otrzymania nagród.

Uwaga: Twój poziom honoru spadnie, jeśli otrzymasz karę. Ograniczenie czatu spowoduje obniżenie poziomu honoru do 1 albo do 0, jeśli gracz był już na 1. poziomie. Dwutygodniowe zawieszenie obniży poziom honoru do 0 (nawet jeśli wcześniej wynosił więcej niż 1). W obydwu wypadkach postęp w zdobywaniu honoru zostanie zablokowany, uniemożliwiając dostęp konta do nagród Warsztatu hextech. Postępy w zdobywaniu honoru zostaną odblokowane po pewnym czasie od nałożenia ograniczeń, o ile oczywiście twoje zachowanie ulegnie poprawie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w FAQ na temat honoru.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.