Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Nadchodzi Expansion Tournament NA LCS

Od finału Mistrzostw Świata w Seulu minęło już prawie trzy tygodnie. Tymczasem fani e-sportowych zmagań zbierają siły na kolejny, wspaniały sezon, który rozpocznie się za kilka miesięcy. Jednak tym bardziej zagorzałym fanom już zaczyna brakować emocji związanych z League of Legends. Na szczęście już wkrótce rozegrane zostaną Turnieje Rozszerzające LCS zarówno dla europejskich, jak i dla amerykańskich rozgrywek.

Właśnie otrzymaliśmy listę drużyn, które wezmą udział w eliminacjach do NA LCS wraz z drabinką turnieju.

NA LCS Expansion Tournament

Faworytami do awansu są z pewnością zawodnicy Curse Academy wzmocnieni byłym ADC Teamu Curse – Copem. Warto zwrócić uwagę także na rozstawione Complexity Black, w barwach którego będą występować Pr0lly, RobertxLee oraz Bubbadub wzmocnieni Xmithiem i I KeNNy U oraz wysoko sklasyfikowane w zespołowym Challengerze Team Coast Gaming (wszyscy zawodnicy mają za sobą występy w LCS, żeby wymienić choćby Jesiza, Impalera czy DontMashMe), Team Fusion e-sports (MakNooN, Nintendudex, Huhi, Nientosoh, Gleeb) czy fenomenalne ostatnio The Cackson 5. Jak zwykle niebezpieczny może okazać się zespół Team LoLPRO, mocno wygląda Complexity White (Goldenglue, Kez, Westrice…), ale pozostałe drużyny także nie pozostają bez szans w nadchodzących spotkaniach. Amerykański Expansion Tournament zapowiada się więc bardzo interesująco.

Pierwsza runda zostanie rozegrana 15-16 listopada, druga część zmagań będzie miała miejsce 22-23 listopada, natomiast decydujące o awansie do LCS spotkania odbędą się 12-14 grudnia. Do NA LCS dołączą dwie najlepsze formacje.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.