Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Morglum wraca z przedwczesnej eSportowej emerytury

Marcin “Itz Morglum” Lelontko głównie znany był z komentowania Starcrafta w ESL Tv, aczkolwiek pewnie wielu z was pamięta jego LoLowy komentarz, choćby na przykład podczas European Challenger Circuit, które odbyło się w warszawskim multikinie w Złotych Tarasach. Był on również gospodarzem sceny Starcrafta podczas IEM Katowice.

 

Teraz jako pracownik Turtle Entertainment Polska będzie pełnić rolę głównego koordynatora transmisji ESL.TV. Jego zadaniem będzie dbanie o najwyższą jakość transmisji i zespół komentatorski oraz stanie się odpowiedzialny za stałą ramówkę telewizyjną.

Wypowiedź Krzysztofa Pikiewicza – Dyrektora zarządzającego Turtle Entertainment Polska:

Zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z Marcinem, ze względu na jego bardzo duże doświadczenie w roli komentatora. Wieloletnie komentowanie najważniejszych wydarzeń e-sportowowych na pewno zostanie zauważone przy okazji naszych kolejnych transmisji. Jednym z głównych założeń naszej firmy na drugą połowę 2013 roku, jest dalszy rozwój ESL.TV Polska. Morglum wielokrotnie współpracował z nami przy okazji wielu turniejów, ale największe wrażenie wywarł na mnie podczas Intel Extreme Masters w Katowicach. Jestem pewien, że rezultaty tej współpracy będą szybko zauważalne dla wszystkich naszych widzów.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.