Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Mokatte bierze sprawy w swoje ręce.

Ostatnio pisaliśmy o problemach Meet Your Makers. Kapitan zespołu nie patrząc na to obojętnie postanowił działać! O gaming housie polskiego zespołu mówiono już przed LCS. Jesteśmy już po 6 kolejkach, w weekend zbliża się nieuchronnie siódma a MYM z bliansem 7-11 zajmuje ostatnie miejsce.

Występując naprzeciw problemom z gaming housem, którego organizacja się strasznie przedłuża Mokatte postanowił sprowadzić wszystkich graczy do swojego prywatnego domu aby efektywniej trenować. 

 

Oświadczenie Kapitana Meet Your Makers w tej sprawie:

Sezon zbliża się ku końcowi a nam coraz dalej do pierwszej szóstki. Liga jest niesamowicie wyrównana więc trzeba walczyć o jak najlepszą pozycję do ostatniego tygodnia. Widząc jak bardzo temat Gaming House się przedłuża, widząc, że nie jesteśmy w stanie tego ogarnąć na czas, a jednocześnie mając w głowie to, że jesteśmy na finiszu rozgrywek – postanowiliśmy nie czekać na rozwój sytuacji.

Zabieram chłopaków do siebie do mieszkania. Wszystko było przygotowywane przez ostatni tydzień i już po tym weekendzie, cała piątka wróci z Kolonii razem do Lublina, gdzie będziemy trenować aż do końca LCSa. Nie zabraknie tam również kittzza, który ma pomóc nam w odpowiednim przygotowaniu.

Mamy nadzieję, że wpłynie to pozytywnie na naszą postawę podczas dwóch ostatnich tygodni rozgrywek. Training hard!

Jak widać prawdziwy kapitan ostatni opuszcza statek!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.