Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Mistrzowie świata streamują na Twitchu, a Deft oficjalnie przenosi się do Chin

Trzej zawodnicy, którzy niedawno opuścili organizację Samsung zaczęli streamować na najpopularniejszej platformie e-sportowej.

Wspomnianymi graczami są wspierający najlepszej organizacji na globie – Lee “Heart” Gwan-hyung, dżungler Lee “Spirit” Da-yoon i Choi “Acorn” Cheon-ju z dywizji Blue. Znakomitych Koreańczyków można oglądać niemal codziennie i co ważne dla kibiców e-sportu z Zachodu – próbują oni komunikować się w języku angielskim.

Ponadto ze Wschodu dochodzą nas kolejne wieści transferowe. Po pierwsze w Samsungu nie pozostał żaden z dziesięciu graczy zrzeszonych w dwóch drużynach. Ostatnio na opuszczenie organizacji zdecydowali się bowiem właśnie Acorn oraz Looper. Nadal nie wiadomo nic na temat ich przyszłości.

Dodatkowo pogłoski dotyczące przenosin Kima “Defta” Hyuk-kyu do Chin zostały potwierdzone przez samego zawodnika. Napisał on na swoim twitterze, że od przyszłego splitu będzie reprezentował Edward Gaming:

Nowe wieści napłynęły od nas również z GPL. Luka w rosterze Taipei Assassins po odejściu na emeryturę legendarnego ADC (mistrza świata sezonu 2) tego zespołu – Bebe została zapełniona. Nowym strzelcem TPA został koreański zawodnik o nicku Guger, który ostatnio pełnił rolę suba w Najin Black Sword, lecz nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu z rodzimą organizacją.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.