Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Mistrz świata zmienia drużynę!

Były AD Carry drużyny Samsung White oraz LGD Gaming oficjalnie zmienił barwy. Imp’a będziemy nadal oglądać w chińskiej LPL.

Gu “Imp” Seung-bin rozpoczął swoją karierę od występów dla MVP White pod nickiem “4season“. Z biegiem czasu organizacja zmieniła nazwę na MVP Ozone i pod takową osiągała swoje największe sukcesy. Ich wygrana w  OLYMPUS Champions Spring 2013 przeciw CJ Entus Blaze, zapisała się w kartach historii jako największa niespodzianka. Odpowiednia ilość punktów pozwoliła Ozone na występ na Mistrzostwach Świata jako drugi koreański seed. Przystępując do owych mistrzostw już pod nazwą Samsung Galaxy Ozone, jako faworyci, nie przeszli fazy grupowej przegrywając z europejskimi drużynami Fnatic i Gambit Gaming. Już w następnym sezonie drużyna przedstawiana jako Samsung Galaxy White, niszcząc SK Telecom T1, zapewniła sobię awans na Worlds’y, które potem wygrała, pokonując Star Horn Royal Club wynikiem 3-1. Już następnego miesiąca Imp zmienił barwy Samsunga na barwy LGD.  Niestety, przez 4 lata nie odniósł tam zbyt wiele sukcesów.

Jak się okazuje, jeden z lepszych AD Carry sprzed paru lat, odmawiał regularnych treningów i podchodził nieprofesjonalnie do gry dla chińskiej organizacji. Pozycja Impa w czołówce strzelców zaczęła zanikać. Na forach tematycznych Ligi Legend wiele mówiło się o jego koreańskiej przyszłości, jednak jego podejście do gry wykluczyło rywalizowanie w LCK. Takim oto sposobem Team WE skorzystało z okazji i sięgnęło po tego gracza.

LPL转会窗口关闭 夏季赛转会流言汇总

źródło: http://lol.duowan.com/1805/390878592664.html

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.