Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Misje za oglądanie Mistrzostw Świata 2018

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy dziś zacząć rozmowę na temat czegoś, nad czym pracowaliśmy przez większą część roku: nagród za oglądanie e-sportu. W ostatnich miesiącach dokonaliśmy wiele ulepszeń watch.lolesports.com, takich jak międzynarodowy harmonogram, międzynarodowe powtórki i międzynarodowe statystyki na żywo. Naszym kolejnym krokiem jest zintegrowanie oglądania e-sportu z grą w League of Legends i nagrodzenie oddanych fanów.

Zawsze pragnęliśmy pójść w tym kierunku, więc podczas tegorocznych Mistrzostw Świata podejmujemy pierwsze kroki (a będzie to dłuższa podróż, więc spodziewajcie się więcej po Mistrzostwach). Od początku października, gdy będą trwały mecze Mistrzostw, zobaczycie w kliencie i na Lolesports.com misje, które nagrodzą was łupami za oglądanie meczów Mistrzostw Świata. W każdym tygodniu będzie kilka okazji na zdobycie tokenów Mistrzostw, które odblokują emotki, ikony, Barwy, ramki i więcej różności w sklepie z łupami Mistrzostw. Nagrody za oglądanie pozwolą na zdobycie paru ekskluzywnych rzeczy, takich jak rzadkie ikony i przeróżne supertajne niespodzianki do odblokowania dla bardzo oddanych fanów, którzy poświęcą BARDZO DUŻO czasu na oglądanie Mistrzostw.

Jak to działa?

Misje za oglądanie zaczną pojawiać się 30 września i będą dostępne do 10 listopada. Na początek gracze będą musieli zalogować się na watch.lolesports.com/rewards i obejrzeć gry na stronie, wyświetlane jako transmisje z Twitcha i YouTube’a. W przyszłości chcemy też wspierać inne platformy, ale uważamy, że to dobre miejsce na start i zebranie waszych opinii. Wiemy, że różni fani lubią oglądać w inny sposób. My również — dlatego też będziemy starali się rozszerzyć możliwości w przyszłości.

Po zalogowaniu zobaczycie dostępne misje i zaczniecie zyskiwać postęp za każdą obejrzaną grę. Będą tam misje, które nagrodzą was za oglądanie gier na Mistrzostwach Świata, a także cotygodniowe misje, które nagrodzą was za grę bohaterami, którzy pojawili się w meczach w poprzednim tygodniu. Postęp zostanie zarejestrowany po obejrzeniu 10 minut lub więcej każdej gry lub powtórki z Mistrzostw Świata. Nasza dostosowana do urządzeń mobilnych zakładka nagród umożliwia śledzenie w czasie rzeczywistym postępu misji, które zdobyliście i które pojawią się jako kolejne, bez potrzeby logowania się do klienta.

missions

W początkowej fazie niestety nie będziemy w stanie przyznać nagród za obejrzenie transmisji w późniejszym czasie. Fani, którzy oglądają z regionów objętych RODO, będą musieli wyrazić zgodę na otrzymywanie nagród po zalogowaniu, żebyśmy mogli zarejestrować, kto ogląda transmisje.

Co będzie dalej?

Podkreślam ten fakt, ponieważ nagrody są dla nas wyjątkowo ważnym tematem: to tylko początek. Chcieliśmy wprowadzić naszą pierwszą wersję systemu na Mistrzostwa, ponieważ jest to okazja, żeby nagłośnić wydarzenie i zobaczyć, co podoba się graczom, a co nie. Będziemy to brać pod uwagę przy rozszerzaniu systemu nagród. W przyszłości zamierzamy dodać kilka dodatkowych drzewek misji, ekskluzywne nagrody i wsparcie dla widzów, którzy oglądają spoza LoLEsports.com. Chcemy wypróbować różne sposoby wprowadzania misji, jak wyglądają i jakie odczucia ze sobą niosą, jak również poeksperymentować z nagrodami za ich ukończenie. Jak zawsze chcemy ulepszyć tę nową funkcję na wszelkie możliwe sposoby, więc zostawcie swoje opinie i pomysły na reddicie, w mediach społecznościowych i na forach.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.