Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Misfits pozyskuje legendarnego koreańskiego junglera

Przygotowujące się obecnie od nowego sezonu EU LCS na bootcampie w Koreii Misfits co jakiś czas prezentuje swoim fanom za pośrednictwem Facebooka zdjęcia ze wspomnianego obozu. W opublikowanej jakiś czas temu najnowszej partii takich fotografii znaleźć można znaleźć jedno bardzo ciekawe zdjęcie najprawdopodobniej dostarczające informacji kto będzie nowym junglerem w tym zespole.

Dokładniej rzecz ujmując na jednym z obrazków obok oficjalnie znanych już zawodników Misfits znaleźć możemy Koreańczyka Lee “KaKAO” Byung-kwona, który jest zresztą jedynym zawodnikiem nie związany póki co z tą organizacją jakiego zobaczyć można na tych zdjęciach. Poniżej znaleźć możecie grafikę prezentującą wycinek wspomnianej fotografii:

KaKAO najbardziej rozpoznawalny jest dzięki swoim występom w koreańskim KT Rolster Arrows w sezonie 2014, w którym to był on uznawany za właściwie jednego z najlepszych junglerów na świecie. Od tego czasu nie prezentował się on jednak ze zbyt dobrej strony – w sezonie 2015 występował on w barwach chińskiego Invictus Gaming, wraz z którym miał on okazję wprawdzie zaprezentować się an Mistrzostwach Świata ale jego drużyna zakończyła swój udział w tej imprezie już na fazie grupowej, a sam Koreańczyk wypadł wtedy dość blado. Ostatnio natomiast grał on na poziomie drugiej ligi chińskiej najpierw wraz z Wan Yoo, a potem w barwach WYDream, jednak dopiero w letnim splicie przy drugim podejściu udało mu się wywalczyć ze swoim teamem awans do LPL.

Choć samo zdjęcie nie jest jeszcze ostatecznym dowodem, że zawodnik ten na pewno dołączy do Misfits, jednak osoba KaKAO idealnie pokrywa się ze słowami Lee “Rush” Yoon-jae, który w podczas prowadzonego przez siebie nie tak dawno streama zdradził, że zespół ten pozyskał bardzo dobrego legendarnego koreańskiego junglera. Dodatkowo chwilę po opublikowaniu tego zdjęcia, które rozpoczęło wspomniane tutaj spekulacje sama organizacja usunęła je ze swojej strony co wskazuje na to, że coś w tym temacie faktycznie jest na rzeczy, a sama fotografia została przez nią opublikowana przez pomyłkę.

źródło: https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/5fe11w/kakao_to_join_misfits_eu_lcs_team/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.