Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Millenium sprowadza koreańskich graczy

Francuska organizacja Millenium oficjalnie ogłosiła w jakim składzie jej drużyna wystąpi podczas nadchodzącego Expansion Tournamentu. Do tego teamu oficjalnie dołączyło dwóch graczy pochodzących z Korei, a chodzi mianowicie o Ryu “Ryu” Sang-ooka i Cho “H0R0” Jae-hwana, a jednocześnie z drużyny ten odchodzi jungler Markus “Kottenx” Tingvall.

Pierwszy z nowych graczy Ryu jest midlanerem, który znany może być przede wszystkim z występów w KT Rolster Bullets i ten zawodnik zastąpi w Millenium Adriana “Kerpa” Wetekama, który po przegranych meczach w turnieju relegacyjnym nie zdecydował się na pozostanie w tym teamie. Drugi zawodnik H0R0 występował w przeszłości głównie w barwach SK Telecom T1 S, gdzie to pełnił rolę junglera (identyczną rolę będzie pełnił w Millenium w związku z odejściem Kottenxa).

Przypomnijmy jeszcze do niedawna wydawało się, że obecny roster Millenium się rozpadnie i poszczególni zawodnicy będą szukać sobie innej drużyny by powalczyć o LCS w czasie trwania Expansion Tournamentu, wszystko przez to, że Kevin “kev1n” Rubiszewski i Jakub “Creaton” Grzegorzewski przez jakiś czas przebywali w testach w kilku drużynach. Jednak jako, że testy te najwidoczniej nie wypadły zbyt korzystnie to zawodnicy zdecydowali się postarać o miejsce w LCS grając w następującym składzie:

 

Germanykev1nKevin RubiszewskiTop
South KoreaH0R0Cho Jae-hwan (조재환)Jungle
South KoreaRyuRyu Sang-wook (류상욱)Mid
PolandCreatonJakub GrzegorzewskiAD
SwedenJreeAlexander BergströmSupport
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.