Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Miedziakowy turniej charytatywny

Z przyjemnością chcielibyśmy zaprosić was na charytatywny turniej 5on5 w League of Legends. Drodzy Czytelnicy, już 13 listopada rusza akcja charytatywna “Wrzuć miedziaka dla Dzieciaka XII” a wraz z nią Pierwszy Ogólnopolski turniej w grę League of Legends.

Turniej jest całkowicie online, wezmą w nim udział drużyny 5cio osobowe. Organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody  (dla 3 drużyn nagrody rzeczowe o łącznej wartości 600zł oraz dla 5 najlepszych DRUŻYN Riot Points), jednakże każdy z uczestników będzie wygranym bo całkowity dochód z turnieju (25 złotych za team) zostanie przekazany na wsparcie Przedszkola Integracyjnego w Koszalinie.

Zapisy od 1.10 do 12.11.2013, turniej startuje 13.11 (w dzień rozpoczęcia akcji!) Zapisywać się można mailowo samorzadwm@o2.pl w tytule wpiszcie “Miedziakowy turniej w LoLa” – mail powinien zawierać wasze imiona i nazwiska oraz nicki w grze.

Wszystkie informacje odnośnie turnieju w regulaminie. Zapraszamy również do linku z wydarzeniem.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.