Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Mid Lane Tier List – patch 8.4

Przedstawiamy wam tier listę mid lanerów ułożonych od najsilniejszych (Tier 1) do najsłabszych (Tier 4), skupiając się na soloQ oraz flexQ.

Lista dotyczy patcha 8.4


God Tier (boski tier) – Jak sama nazwa wskazuje, są to bogowie w obecnym patchu, przewyższający większość bohaterów. Zdecydowanie najpotężniejsze postacie, które są częściej banowane, niż faktycznie uczestniczą w grze.

Tier 1 – Grupa bardzo mocnych championów, którzy świetnie sprawdzają się w obecnej mecie. Genialne picki, które powinniśmy brać pod uwagę podczas wyboru postaci.

Tier 2 – Bohaterowie, którym niewiele brakuje, by znaleźć się w czołówce ligi. Nadal bardzo silne picki, dobrze wykonujące swoje zadanie.

Tier 3 – Zbalansowane postacie, nieodstające ani w jedną, ani drugą stronę. Warte wyboru, gdy nie pozostało nam nic lepszego

Tier 4 – Championi, których sukces polega przede wszystkim na umiejętnościach grającego. Użyteczni w specyficznych match-upach.

Jeśli jakaś postać nie została zawarta, nie oznacza to, że nie występuje na danej linii – po prostu jest pickiem sytuacyjnym, wykorzystywanym zbyt rzadko.


GOD TIER

fizzkatarina

Tier 1

cassiopeiaryzesyndrazed

Tier 1.5

aniviaazircorkiekkoleblancoriannatalonviktorziggszilean

Tier 2

ahribrandjaycekarmakassadinmalzaharmorganataliyahtwistedfatevelkozveigarvladimirxerathyasuozyra

Tier 2.5

annieaurelionsolkaylelux

Tier 3

akalidianagaliogangplankheimerdingerkarthuslissandra

Tier 4

fiddlestickslucianswain


Ryze Ryze bardzo skorzystał na zmianach w przedmiotach, dzieki którym zyskuje teraz dużo więcej AP. Trudność w graniu tą postacią jest przez ten fakt niwelowany i można dużo łatwiej wygrać nim grę.

Zoe Po nerfach postać z najmniejszym win ratio na midzie. Wielu zapewne cieszy ten fakt, jednakże są to nerfy zbyt mocne o czym świadczy wymieniony wcześniej czynnik.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.