Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Meet Your Makers w LCS!

Niesamowite emocje towarzyszyły nam podczas walki DragonBorns oraz Meet Your Makers o ostatni slot w LCS. Pierwsze dwie mapy rozgrywane w systemie bo5(do trzech wygranych) padły łupem DB. Były to przekonujące wygrane i wyglądało na to, że po raz kolejny polskiej piątce nie uda się zakwalifikować do najbardziej prestiżowej ligi.

Po dłuższej przerwie spowodowanej problemami technicznymi zawodnicy powrócili do gry. Rzecz mało możliwa stawała się powoli faktem, zawodnicy MYM’u wrócili z dalekiej podróży wygrywając trzy gry z rzędu. Gratulujemy im odniesionego sukcesu i liczymy na równorzędną walkę z najlepszymi w Europie, WP!

Przypomnijmy przy okazji, że jedyną drużyną jaka spadła do kwalifikacji, a utrzymała swoje miejsce w LCS jest Copenhagen Wolves. Mamy trzy nowe drużyny: oprócz wspomnianego MYM’u zobaczymy także Alternate w składzie z Creatonem oraz Sinners Never Sleep. Czy którejś z tych drużyn uda się namieszać w czołówce?

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.