Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Meet Your Makers rezygnuje z finałów EPS

Triumfatorzy poprzedniego sezonu ESL Pro Series rezygnują z występu na finałach offline 7 sezonu EPS, który odbędzie się 6 grudnia w klubie muzycznym Tokarnia znajdującym się w Tychach. O tej sensacyjnej wiadomości spekulowano od kilku dni, a dzisiaj informacja ta staje się faktem. Na finałach EPS Polska obok Team Heroes czy Astana Dragons niestety nie zobaczymy Mokatte i spółki.


Klub Muzyczny Tokarnia – miejsce rozgrywania finałów Esl Pro Series. Materiały ESL Polska

Decyzja ta z pewnością nie była łatwa nie tylko względem nagród pieniężnych, ale również ze względu na niezaprezentowanie się przed polską publicznością. Głównym i w zasadzie jedynym powodem takiej decyzji są zbliżające się baraże do LCS, w których zawodnicy MYMu będą brali udział 13 grudnia. Będąc ostatnio bez formy chłopaki chcą w 100% skupić się na turnieju relegacyjnym kosztem bronienia tytułu uzyskanego w czerwcu.

Z tego również powodu cała piątka zaraz po powrocie z World Cyber Games będzie trenować na bootcampie w stolicy Czech. District Prague będzie miejscem ich treningu – lokal doskonale przystosowany do wymagań profesjonalnych graczy. W takim razie nie pozostaje nic innego jak kibicować Mymowi podczas barażów!

District Prague – miejsce najbliższego bootcampu Meet Your Makers.Lol

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.