Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Meddler na temat zmian Zileana

W ostatnim czasie pojawiło się wiele pytań na temat Zileana. Oto odpowiedź Meddlera, jednego z Rioterów, który zajmuje się jego reworkiem:

Na temat Zilean
‘a faktycznie milczeliśmy od dłuższego czasu. Zilean jest kimś, kim chcielibyśmy się zająć z kilku powodów. Po pierwsze ma on bardzo przyjemną koncepcję (mag czasu) , która jeszcze nie jest do końca wykorzystana. Motyw dodatkowego doświadczenia z pasywa jest użyteczny dla drużyny, a dodatkowo nawiązuje do jego idei. Postać ta wymaga większego zaangażowania. Wprowadzając coś nowego chcielibyśmy, aby pasowało to do tematyki maga czasu. Po drugie, fajnie byłoby zająć się jego gameplayem, który też wymaga drobnej poprawy.

Zilean nie jest jak na razie naszym priorytetem, ponieważ porównując go do innych bohaterów, którymi chcemy się zająć, czyli Sion, Yorick, Poppy, nie wymaga tak szybkiej reakcji jak wymieniona trójka.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.