Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Marksman Tier List by DiabloS patch 3.14 hot fix

Tier GOD

lucianjinx

Tier 1

caitlynezrealtwitchvaynesivir

Tier 2

varusashegravesdravenkogmawcorki

 

Tier 3

tristanamissfortunequinnurgot

Tier 4

kennenkayletwistedfate

Tier GOD – Must have. W moim odczuciu te postacie w aktualnej mecie są ekstremalnie niebezpieczne.

Tier 1 – Bardzo mocne picki, które przy odpowiednim zagraniu są bliskie dorównania tym z Tier GOD

Tier 2 – Silnie postacie, jednakże nie są już tak uniwersalne i popularne jak te powyżej, jednakże bez problemu potrafią siać postrach.

Tier 3 – Postacie, które w mojej ocenie w jakimś stopniu nie pasują do obecnej mety, przez co ich użyteczność jest stosunkowo niewielka. Jednakże nie wolno ich skreślać.

Tier 4 – Postacie, które były wykorzystywane jako Strzelcy, jednakże nerfy spowodowały, iż te postacie przestały być grywalne na tej pozycji.

Tier lista jest moją OSOBISTĄ opinią na temat strzelców. To są moje przemyślenia przyglądając się scenie europejskiej/amerykańskiej/azjatyckiej.

Patch 3.14 hot fix

Tyle się zmieniło… Na szczęście nie aż tyle na naszej ukochanej pozycji 🙂 Epizod z Relic Shieldami przemilczę, gdyż dzięki Bogu się skończył już.

Wzloty

Lucian T2->TGOD – Tjaaaa… jednak jest op ta postać ^^. Potrzebowałem się oswoić z tym championem, gdyż samym oglądaniem jakoś mnie nie przekonał. Nerf już szykowany i bardzo dobrze.
Jinx T1->TGOD – postać z 750 zasięgu i AOE dmg? No po prostu musi być op. Też byłem lekko do tyłu z tym, gdyż myślałem że nerf jinxw będzie dla niej poważny. Nic bardziej mylnego. Bardzo dobry pick.

Sivir T3->T1 – Ostatnio się mega rozpisałem. Myślałem, że wystarczą 2-3 tygodnie, żeby przypomnieć sobie jak się gra na Sivir, jednakże na solo Q Sivir jest bardzo trudna do skontrowania. Dodatkowo kontruje najmocniejszych supportów na obecną chwilę (Annie, Taric) co tylko ją polepsza w tier liście.

 

Upadki

Vayne TGOD->T1 – Condemn jest teraz strasznie słaby, chyba że mamy 100% pewności, iż dostanie stuna. Nawet się nie opłaca już nim nakładać stacka do W. Ten nerf poważnie znerfił jej early/mid game, który i tak już był nienajlepszy

Ezreal TGOD ->T1 – W sumie w ezrealu nic się nie zmieniło, ale stracił trochę tym, że nie jest wstanie wyprowadzać szybko dużych ilości obrażeń.

Graves T1->T2 – Graves jednak jest słabszy od Luciana ^^ Myliłem się co do poprzedniej edycji tier listy

EXTRA INFO -> Corki – Jego nowe Q jest tak mierne, że szkoda słów xD. ratuje go lekki buff przelicznika do ad na ulti, ale Q jest już w mojej ocenie bezużyteczne.

Zmieniłem założenie odnośnie tej listy i będzie się odnosić TYLKO do Solo Queue i TYLKO do dolnej alei.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.