Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

MaRin i spółka na kolanach

Faza grupowa zawodów All-Stars dobiegła końca, poznaliśmy już zatem dwie ekipy, które zmierzą się ze sobą w finałowej walce pomiędzy Team FIRE i Team ICE. Czy prawa fizyki zadziałały także w Lidze i Ogień okazał się superefektywny? A może to jednak Lód okazał się silniejszy?

Wyniki spotkań
Dzięki dobremu zgraniu i nieustannemu wręcz nękaniu lissandraLissandry MaRina, Europa zaskakując publiczność w studio, dość przekonująco pokonuje Koreę; LMS pokonało IWC w starciu o pierwszą i jedyną wygraną w tym turnieju, a Amerykanie uginają się pod naporem Koro1 i spółki.

FIRE LCK123px-LCK_logo01EU-LCSICE EU LCSMVP: Huni (ICE)Statystyki
Skrót

(kliknij, aby otworzyć)

FIRE LMSLMS10300px-2015IWCAICE IWCMVP: Westdoor (FIRE)Statystyki
Skrót

(kliknij, aby otworzyć)

FIRE NA LCSNA-LCS101LPL-1ICE LPLMVP: Clearlove (ICE)Statystyki
Skrót

(kliknij, aby otworzyć)

Najbardziej wartościowy gracz
WestdoorTeam FIRE – Westdoor: Po sromotnej porażce z Chinami zawodnik ten wyciągnął sporo wniosków i postanowił również wypróbować kassadinKassadina na środkowej alei. Jak można było zobaczyć w grze, najwidoczniej się to opłaciło: podobnie do Rookiego, z lekką pomocą Karsy na leesinLee Sinie, zaczął on dominować swoich rywali, a w kulminacyjnym punkcie rozgrywki zdobył pentakilla, który praktycznie przesądził o losach spotkania.
Podsumowanie
Po wielu zaciętych meczach otrzymaliśmy już wyniki fazy grupowej. W finałowym pojedynku w systemie BO3 zobaczymy Europę, broniącą honoru drużyny rodem z Freljordu, która stanie w szranki z rozgrzaną do białości Koreą. Czy Froggen z ekipą powtórzą swój sukces i po raz kolejny utrą nosa regionowi, który nie tak dawno wygrał Mistrzostwa Świata?

Team_Ice_LogoTeam ICE vs Team FIRElcs_client_hdr_1920x1080_worlds_0

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.