Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Mancloud ponownie wystąpi w LCSie

Jak już wcześniej informowaliśmy, w trakcie drugiego tygodnia amerykańskiej edycji LCS, w barwach compLexity nie wystąpi ich etatowy mid laner –  Neil “pr0lly” Hammad. W czasie gdy ten zawodnik będzie załatwiał pewne sprawy rodzinne, w jego drużynie zastąpi go Zachary “Mancloud” Allan Hoschar.

Mancloud był idealnym wyborem dla tego teamu z dwóch powodów. Po pierwsze, nadal mieszka on w byłym gaming housie ekipy XDG, który obecnie jest używany właśnie przez compLexity. Dodatkowo, jego występ w LCS nie będzie kolidować z jego uczestnictwem w NA CS (według przepisów Riotu nie można występować w LCS i Challanger Series w przeciągu 72 godzin).Zawodnik ten ma już za sobą występy w amerykańskiej edycji LCS, a także na Mistrzostwach Świata Sezonu 3 (w barwach Vulcun/XDG Gaming). Obecnie jest on częścią Curse Academy, w barwach której występuje w amatorskich rozgrywkach.

Zachary będzie miał okazję wykazać się swoimi umiejętnościami w pojedynkach z Evil Geniuses (sobota) i Counter Logic Gaming (niedziela).

Skład coL na drugi tydzień LCS NA:

USAWestriceJonathan NguyenTop
IsraelBrokenshardRam DjemalJungle
USAMancloudZachary HoscharMid
USAROBERTxLEERobert LeeAD
USABubbadubRoyce NewcombSupport
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.