Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Magma Chamber LoL – pojedynek All-Stars

Pojedynek gwiazd na Magma Chamber

W Szanghaju gwiazdy spotkają sie oko w oko (lub stoczą bój dwóch na dwóch w przypadku dolnej alei) ̶ ustalimy, kto jest najlepszym graczem świata na górze, środku, dole i w dżungli. Obejrzycie też nową mapę Magma Chamber, dostosowaną do pojedynków i starć dwóch na dwóch.

 

Dlaczego pokazujemy Magma Chamber podczas Tygodnia Gwiazd?

Oglądanie najlepszych graczy walczących o chwałę jest bardzo ciekawe. Jeśli oglądaliście rozgrywki gwiazd, zauważyliście pewnie niesamowitą potyczkę między Wickd a Soazem. Takie batalie ogląda się z zapartym tchem, więc chcieliśmy zapewnić im odpowiednią oprawę. Naturalnie wszyscy zastanawiają się, kto sprawdza się najlepiej w jakiej roli, więc pomyśleliśmy, że Tydzień Gwiazd to dobry moment ustalenie tego na nowej mapie.

 

Jak działają mecze jeden na jednego?

Pojedynki jeden na jednego mają długą historię w League of Legends. Pierwszy taki turniej odbył się jeszcze w becie. Staraliśmy się trzymać ustalonych konwencji.

 

W trakcie tygodnia gwiazd gracze rozegrają mecz na Magma Chamber, gdzie będą musieli spełnić jedno z wymagań:

  • Zabić 100 stworów
  • Zniszczyć wieżę wroga
  • Zdobyć pierwszą krew

 

Kiedy będziemy mogli zagrać?

Możesz popatrzeć, jak gwiazdy walczą na magmie, ale pamiętaj, że mapa ta nie została jeszcze wydana. Planujemy udostępnić ją przed początkiem Sezonu 4, gdyż obecnie mamy następujące problemy:

  • Wyzwania techniczne: Mapa jeden na jednego nie przypomina żadnego innego trybu gry ̶ przedstawienie jej milionom graczy różni się od wpuszczenia na nią gwiazd na serwerze turniejowym. Przed premierą musimy sprawdzić wydajność serwerów i upewnić się, że nie wystąpią żadne problemy.
  • Dodatkowe testy i optymalizacja: Chwilowo Magma Chamber jest zoptymalizowana tylko na sprzęt turniejowy, więc czeka nas jeszcze sporo pracy i usuwania błędów. Zanim ją wydamy, mapa musi dobrze działać na różnego rodzaju komputerach.
  • Równowaga gry: Przygotowanie mapy dla graczy wymaga mnóstwa testów w fazie projektowania. Ciekawie patrzy się, jak najlepsi gracze na świecie walczą w pojedynkach, ale musimy przeprowadzić mnóstwo testów, aby upewnić się, że mapa jest dobrze zrównoważona!

 

Wiemy, że Sezon 4 wydaje się być odległym terminem, ale wykorzystamy ten czas na dopracowanie Magma Chamber. Więcej szczegółów podamy z czasem.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.