Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Lustboy w TSM

Za niewiele ponad miesiąc rozpoczynają się playoffy w LCS. W tym właśnie okresie Team SoloMid decyduje się na radykalny krok wymieniając podstawowego supporta Gleeba na Jang-sik “Lustboy’a” Ham.

CantTellIfTrollLustboy jest byłym supportem CJ Entus Blaze grającego w OGN. To kolejny Koreańczyk w amerykańskim LCS po Seraphie oraz Heliosie. Lustboy reprezentował CJ Entus Blaze przez dwa lata.

W 2012 udało im się zwyciężyć w OGN Spring 2012 roku. W kolejnym roku udało się zająć 2 miejsce podczas OGN Spring 2013 oraz zwyciężyć w finałach Intel Extreme Masters w 2013 roku.

Zmiana ta jest podyktowana głównie perspektywą walki o Światowe Finały. Nowy support już znajduje się w gaming housie TSM i zadebiutuje podczas najbliższej kolejki LCS.

TSM zapowiedziało, że pozostający zmiennikiem Gleeb będzie pełnoprawnym zawodnikiem oraz cały czas będzie wspierany przez organizację a jego oświadczenie poznamy już niedługo.

Obecny skład Team SoloMid:

Top – Marcus “Dyrus” Hill
Jungle – Maurice “Amazing” Stückenschneider
Mid – Søren “Bjergsen” Bjerg
AD – Jason “WildTurtle” Tran
Support – Jang-sik “Lustboy” Ham

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.