Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Łukasz “iMba” Dusza wraca do streamowania na AzubuTV!

Znane wszystkim azjatyckie Azubu wprowadziło niedawno na rynek AzubuTV – platformę streamingową, odpowiednik oraz konkurencje dla popularnego twitch.tv. Niedługo po wejściu na rynek AzubuTV zaczęło podpisywać kontrakty z organizacjami takimi jak CLG, SK czy MYM. Jak udało nam się dowiedzieć, również najbardziej popularny polski streamer Łukasz “iMba” Dusza po tym jak otrzymał propozycję profesjonalnego kontraktu zrezygnował z dalszej edukacji aby wrócić do pokazywania swoich gier ku uciesze fanów!

 

Oficjalna data startu streamu nie jest jeszcze ustalona ze względu na problemy techniczne z jakimi jeszcze boryka się platforma Azubu. Dodatkowo dowiedzieliśmy się również, że na potrzeby streamu została wykupiona domena iMbaworld.pl – która, na wzór strony Ocelota będzie miała za zadanie promować wizerunek Łukasza poprzez konkursy czy  iMbagag`s(Memy tworzone przez fanów) oraz wiele innych rzeczy owianych póki co tajemnicą.

 

iMba jest pierwszą indywidualną osobą w Europie z jaką Azubu podpisuje kontrakt oraz oprócz Meet Your Makers druga polskojęzyczna opcja dla fanów z nad Wisły. Po sukcesie IEM Katowice organizacja Azubu zobaczyła bardzo szeroki target odbiorców w naszym kraju i zdecydowała się na zakontraktowanie w ich opinii najbardziej popularniej osoby na scenie.

Stream Łukasza nie będzie cenzurowany w żaden sposób i Azubu nie ma zamiaru ingerować w content przedstawiany podczas rozgrywki, co jest kolejną dobrą informacją sugerującą fanom, że stary dobry iMba wraca na stałe, informacje na temat oficjalnego startu streama postaramy się podać jak najszybciej, stay tuned!

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.