Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Lolcheck – twoja baza LoL’a

Zastanawiałeś się kiedyś, czy grałeś juz z danym graczem. Nie mogłeś sobie przypomnieć, czy był on dobrym czy też złym graczem. Teraz będzie to o wiele łatwiejsze dzięki stronie Lolcheck.pl , która stworzy dla Ciebie własną bazę graczy z którymi grałeś. Co więcej pozwoli Ci ona na dodawanie komentarzy i ocen do każdego gracza. Jak to działa ?
Wystarczy wejść na stronę Lolcheck.pl a następnie się zarejestrować i zalogować. Po pierwszym logowaniu powinniśmy podać nazwę przywoływacza oraz wybrać serwer a następnie zapisać ustawienia. Nasze konto jest juz skonfigurowane. Wtedy możemy odpalić Lol’a, następnie podczas ładowania się gry lub w trakcie jej trwania wchodzimy na stronę i klikamy pobierz dane. Automatycznie strona pobierze nicki przywoływaczy z własnego i przeciwnego teamu, co więcej pokaże ilość gier wspólnie rozegranych. Stąd też będziesz wiedział, czy z kimś grałeś w przeszłości czy też nie.
Po kliknięciu na któregoś z przywoływaczy otworzy się okienko w którym będą widoczne komentarze i oceny. Można również dodać nowy komentarz i ocenę tak aby w przyszłości sprawdzić gracza.
Strona Lolcheck.pl ma pomóc w identyfikowaniu graczy na tych dobrych i złych za pośrednictwem ocen i komentarzy. Juz teraz możesz wypróbować stronę pod tym adresem: http://lolcheck.pl/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.